Ga door naar hoofdcontent
NieuwsPraat mee! ‘GIN over 10 jaar’, kom naar de workshop olv Martin Kodde en Marien de Bakker

Praat mee! ‘GIN over 10 jaar’, kom naar de workshop olv Martin Kodde en Marien de Bakker

Dinsdag 17 oktober 2023

20 jaar GIN! Het is een jaar van mijlpalen en reflectie. Terwijl we 20 jaar rijke geschiedenis herdenken, willen we de toekomst van ons vakgebied en de rol van onze vereniging niet uit het oog verliezen.

Tijdens een dynamische workshop willen we verkennen wat GIN voor jou kan betekenen. We luisteren graag naar innovatieve ideeën en kijken ook naar onze sterke punten uit het heden en verleden. Aan het einde van deze workshop hopen we waardevolle adviezen aan het bestuur te kunnen overhandigen.

Het vieren van 20 jaar GIN zet ons aan het denken over de koers die we moeten varen. Met de pensionering van ervaren leden en de opkomst van nieuwe talenten is het van cruciaal belang om de blijvende waarde van onze vereniging aan de jongere generaties over te dragen.

Laten we samen de toekomst van ons vakgebied en onze vereniging vormgeven. Jullie inbreng is de sleutel tot ons succes.

Deze workshop maakt deel uit van het keuzeprogramma. Voor aanmelden of het volledige programma, klik hier.

Mede mogelijk gemaakt door: